Bitcoin Buyer stoppt Auszahlung für Bitcoin, ETH Hash Rate Token nach Chinas Durchgreifen

Poolin stoppt Auszahlung für BTC, ETH Hash Rate Token nach Chinas Durchgreifen Bitcoin Buyer stoppt Netzwerk Bitcoin Buyer, einer der großen chinesischen Krypto-Mining-Pools, hat vorübergehend die Bitcoin- und Ether-Mining-Auszahlungen an Benutzer …

$1 billion in futures contracts have been settled: Why is Bitcoin going through extreme price movements?

An additional $1 billion in Bitcoin futures contracts have been destroyed. Almost $1 billion in Bitcoin Futures Contracts (BTC) were liquidated on January 13, a day after a major market shake. …

La capitalisation boursière totale de la crypto brise l’ATH de janvier 2018: Bitcoin touche 33000 $

La capitalisation boursière de la crypto-monnaie a atteint un jalon important en enregistrant un nouveau record absolu au-dessus de 836 milliards de dollars, tandis que la Bitcoin Evolution a atteint 33000 …

0 Comments

Tether stanowi ogromny procent transakcji i bierze na siebie Bitcoin i Ethereum na różne sposoby

Najnowsze dane pochodzące od dostawców usług analitycznych sugerują, że skumulowany wolumen transakcji Tether właśnie przekroczył 600 miliardów dolarów, ponieważ zaczyna dominować w handlu na giełdzie kryptograficznej.

On-łańcuch analityków dostawca Glassnode ujawnił, że wielkość transakcji Tether wzrosła o około 20% w ciągu ostatnich 30 dni, aby osiągnąć ten nowy skumulowany kamień milowy.

Należy jednak zauważyć, że jest to skumulowana liczba, a nie dzienny wolumen transakcji, który jest bliżej 35 miliardów dolarów, zgodnie ze średnią z Coingecko i Coinmarketcap.

Ci sami dwaj dostawcy usług analitycznych podają dzienny wolumen transakcji Bitcoina na poziomie od 20 do 25 miliardów dolarów, co daje Tether wyraźną przewagę w tej metryce.

Jeśli chodzi o podaż, USDT wzrosła o prawie 300% od początku tego roku, kiedy w obiegu były tylko 4 mld dolarów. Dziś, według raportu Tether Transparency, wartość ta wynosi nieco poniżej 16 miliardów dolarów. Standard ERC-20 nadal dominuje w podaży USDT, z prawie 65% wszystkich Tether żyjących na Ethereum blockhom.

Dodatkowo, dostawca analityków Skew zauważył, że kontrakty terminowe oparte na Tetherze dogoniły teraz te oparte na Bitcoinie. Powiedział, że tak było:

„Silny wzrost kontraktów terminowych z marżą USDT w tym roku, teraz prawie na równi z kontraktami z marżą BTC na codzień,“
Wzmocniły się również inne wskaźniki dla najpopularniejszego stabilcoinu na świecie. Tether stanowił tylko mały ułamek wolumenu handlu w 2017 roku, z benchmarkiem Bitcoin dowodzącym ponad 50% transakcji, a fiat biorąc resztę. Ale w zarazy roku 2020, sytuacja jest zupełnie inna – aż 70% wolumenu handlu walutowego jest denominowane w parach USDT.

Na początku tego tygodnia, Bloomberg doniósł, że kapitalizacja rynku Tether może faktycznie przewyższać Ethereum do 2022 roku. Obecnie kapitalizacja rynkowa Tether’a wynosi około 38% wartości Ethereum, ale spodziewany jest dalszy wzrost w obu przypadkach. W odpowiedzi na raport, Tether CTO Paolo Ardoino stwierdził;

„Tether po raz kolejny okazuje się być jednym z najbardziej zaufanych atutów w kryptońskiej przestrzeni.“
Stabilnycoin osiągnął kilka głównych kamieni milowych w tym roku, i to wszystko przyszło podczas trwającej sprawy sądowej z Nowym Jorku Prokuratora Generalnego na poparcie cyfrowego dolara. Z Tether teraz wpleciony w tkaninę całej kryptofery, jest dużo jazdy na wynik tej sprawy.

Author

info@bychosen.com